kompozytorka, autorka tekstów, wokalistka, dj-ka, twórczyni muzyki elektronicznej

  wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka

  Natalia Kukulska to jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek. Autorka tekstów i współautorka muzyki.

    Artysta uniwersalny. Autor tekstów, kompozytor, producent muzyki, a z wykształcenia prawnik specjalizujący się w prawie autorskim.

    Kompozytorka, autorka tekstów, producentka muzyczna.

    Sławek Wierzcholski i Nocna Zmiana Bluesa to już klasyka! Mają swoje zasłużone miejsce w historii polskiej muzyki rozrywkowej i hasła w encyklopediach.

    Raper, wokalista i producent. Na stałe współpracuje z Jareckim, DJ-em BRK oraz zespołem Sanepid (Łukasz Bzowski, Michał Maliński, Grzegorz Posłuszny i Jakub Mitoraj).

  Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, założycielka i liderka zespołu BANDA i WANDA.

  Natalia Przybysz to jeden z najciekawszych kobiecych głosów na rodzimej scenie muzycznej, ale także kompozytorka i autorka tekstów. Dała się poznać w roku 2001, kiedy to wraz z siostrą Pauliną zadebiutowały współtworząc Sistars. Zespół okazał się fenomenem, kreującym nową jakość na polskim rynku, zdobywającym nagrody, przychylne recenzje dziennikarzy i szczyty list przebojów, ale przede…

  Artysta, który przedefiniował polską muzykę elektroniczną, podnosząc ją do rangi poezji. Dał się poznać szerszej publiczności, występując w duecie Bass Astral x Igo.