Kompozytorka, autorka tekstów, producentka muzyczna.

Z wykształcenia magister sztuki w zakresie sztuki muzycznej i terapeutka muzyczna (spec. Kamertonoterapia).

Teledyski do jej utworów mają ponad 200 milionów odtworzeń. Koncerty cieszą się wielkim zainteresowaniem, natomiast każdy album i single SARSY zostały nagrodzone za sprzedaż diamentowymi, platynowymi, czy złotymi płytami. W podsumowaniu Spotify artystka znalazła się w top3 najczęściej słuchanych kobiecych głosów w Polsce. Jak sama mówi: Muzyka to nie tylko dźwięki.. to może być wielowymiarowe doświadczenie – zarówno dla twórcy jak również odbiorcy. Najważniejsze to poruszać ludzi. Dlatego moja twórczość jest bardzo różnorodna i dosyć zmanierowana. Lubię, jak jest dziwnie, niestandardowo i nie wprost. Jej postać i twórczość wymykają się jednoznacznej klasyfikacji – Artystka zaczynała w niszowych projektach, z którymi odnosiła pierwsze sukcesy – jej zespół FLUKTUA zwrócił uwagę dziennikarzy m.in. radiowej Trójki i Czwórki. W 2012 roku SARSA dołączyła do projektu TakLoopNie. Współpraca zakończyła się wydaniem płyty pt. ,,Człowiek w Zielonym Korytarzu”.
W mainstreamie SARSA zadebiutowała w roku 2015. Została wówczas określona przez dziennikarzy radiowych mianem ‘prekursorki nowego polskiego popu’. Natomiast jej osobliwa barwa głosu stylistycznie stawiana była obok głosu Dolores O’Riordan z The Cranberries, Florence Welch z Florence And The Machine, Sia.

Obok kariery solowej SARSA zaczęła rozwijać swoją działalność produkcyjną ‘SarsaMusic’ m.in. komponując muzykę do filmów, czy pisząc piosenki również dla innych artystów. W 2017 roku artystka zadebiutowała w roli kompozytorki muzyki ilustracyjnej do filmu „PM2.5Movie” – tym samym otrzymując liczne nagrody za muzykę na międzynarodowych festiwalach filmowych (Best Original Song – American Tracks Music Awards , Best Singer Voice – EUROPEN Cinematography Awards, The Best Soundtrack – Barcelona Planet Film Festival).

Aktualnie SARSA kończy pracę nad kolejnymi produkcjami; muzyki do filmów, a także tworzy materiał na 4 solowy album.